Propozice na 4. kolo KB ČP 2012

Čtvrté kolo KB Českého poháru v atletice vozíčkářů se uskuteční 21. července v Pardubicích. Propozice zde.
datum: 11 Jul 2012 autor: OSAV

VG ČPV schválilo výpravu atletů ČATHS do Londýna

Pondělní zasedání VG ČPV odsouhlasilo jména atletů a doprovodů ČATHS na paralympiádu v Londýně. Sportovci: Běleš, Kacanu, Kisý, Němec, Pohlmann,Vaněk, Zvolánek . Doprovody: Hrdinová, Lajza, Machová. Na oznámení ohledně divoké karty pro Petrouše a s tím související případné navýšení doprovodů se stále čeká.
datum: 11 Jul 2012 autor: OSAV

Padesát dní do začátku londýnské paralympiády

Úterý 10. července je den, který představuje milník od nehož zbývá pouhých 50 dní do zahájení XIV. letních paralympijských her v Londýně.

Celý článek.

datum: 10 Jul 2012 autor: OSAV

Výsledky CZECH OPEN 2012

Výsledky CZECH OPEN 2012 Olomouc 7. - 8. 7. 2012 www.skmoravia.cz
datum: 10 Jul 2012 autor: Pavel Šibrava

Změna místa konání 4. kola KB ČP

Čtvrté kolo aktuálního ročníku KB Českého poháru v atletice vozíčkářů se neuskuteční v Chrudimi, nýbrž v Pardubicích, a to v plánovaném termínu 21. 7. 2012, ovšem dopoledne. Propozice budou zveřejněny v nejkratším možném termínu.
datum: 09 Jul 2012 autor: OSAV

Peter Martin se vrací!

V nominaci novozélandského atletického týmu pro paralympijské hry v Londýně nechybí jméno kvadruplegika vozíčkáře Petera Martina.

Peter Martin dlouhé roky úspěšně závodil v kategorii F53, vyhrál kouli na paralympiádách v Atlantě 1996 a v Sydney 2000. V Atlantě přidal oštěpařské stříbro, v Austrálii bronz v pětiboji. 

Před paralympiádou v Aténách 2004 byl překlasifikován do kategorie F52, na které zvítězil v kouli, v oštěpu a byl bronzový v disku, a to i díky soustředění v České republice a účasti na závodě Českého poháru v Brně.

Po Aténách z paralympijské scény dočasně zmizel, nestartoval dokonce ani na "domácím" mistrovství světa v roce 2011 v Christchurch.

Díky splněným kvalifikačním limitům z letošních závodů v australském Melbourne se po odmlce podívá na čtvrté paralympijské hry, kde se v kouli a oštěpu ve sloučených kategoriích F52/53 pravděpodobně utká i s Alešem Kisým.

 

datum: 04 Jul 2012 autor: OSAV

Co si myslí paralympijští atleti o Olympijském stadionu

Video na webu Mezinárodného paralympijského výboru.

datum: 04 Jul 2012 autor: OSAV

NUTREND výživové doplňky pro atlety ČATHS

Pro přípravné období před paralympiádou v Londýně budou atleti ČATHS vybaveni certifikovanými výživovými doplňky od Nutrendu.

V balíčcích budou přípravky pro nárůst síly a ochranu svalové hmoty (BCAA MEGA SHOT, CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE), pro tvorbu energie z tuků a celkovou energizaci organismu (CARNITIN 3000 SHOT) a zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru IGF-1 (ZMA CAPS).

Samozřejmě je potřeba zajistit i pitný režim (UNISPORT) a předcházet křečím (ANTICRAMP 120).

Navíc je při zvýšené tréninkové námaze nutné myslet na ochranu a regeneraci kloubů (FLEXIT LIQUID) i na celkovou imunitu (VITAMÍN C SE ŠÍPKY, ANTIOXIDANT STRONG CAPS).

Portfólio doplní cereální (STREET XL) i speciální tyčinky (REGENER BAR, AFTER SPORT BAR).

Více informací na www.nutrend.cz 

datum: 03 Jul 2012 autor: OSAV

Mistrovství ČR v atletice vozíčkářů 2012

Veškeré informace o republikovém šampionátu, který se 6. - 8. července uskuteční v Olomouci naleznete zde.
datum: 02 Jul 2012 autor: OSAV

Londýn 2012 představil služby a zařízení v paralympijské vesnici

Vesnice poslouží 16.000 olympijským sportovcům a funkcionářům a následně 6.200 sportovcům a funkcionářům paralympijským z více než 200 zemí. Mezi základní služby a zařízení olympijské a paralympijské vesnice patří „state-of-the-art“ fitness, sportovní rekreační oblasti, multináboženské centrum a 24-hodinová hlavní jídelna.
celý článek
datum: 02 Jul 2012 autor: OSAV

<< Předchozí Další >>
archiv článků

Content Management Powered by CuteNews