Points Score Tables

Skupina zabývající se novým přepočtovým systémem pro paralympijskou atletiku dokončila svou práci a zabývá se už jen podmínkami použití systému. Nové koeficinety budou publikovány v průběhu listopadu 2009.

IPC Athletics

datum: 02 Nov 2009 autor: Martin Němec

Medailové disciplíny WC 2011 Chch NZL

Atletika IPC doplnila do kvalifikační příručky pro světový šampionát Christchurch 2011 seznam medailových disciplín a kvalifikační limity. Standardy pro sloučené disciplíny (jichž je většina) se ovšem stále nepodařilo určit a budou uvedeny v příštím vydání, které by mělo spatřit světlo atleticky handicapovaného světa 31. října 2009. 
datum: 01 Oct 2009 autor: Martin Němec

Jana Fesslová a Martin Zvolánek vítězi KB Českého poháru atletů - vozíčkářů pro rok 2009

Minulý víkend se v Praze na atletickém stadionu Fakulty tělesné výchovy a sportu Karlovy univerzity sešli naši nejlepší atleti na vozíku na závěrečném dílu KB Českého poháru. O body do celkového žebříčku, který rozhodne o oceněných, se soutěžilo v disku, kouli, oštěpu, a hodu kuželkou. Již před začátkem bylo jasno o celkovém pořadí - prvenství v celém seriálu si připíše stejně jako loni Martin Zvolánek ( Nové Město nad Metují - kategorie F 51) mezi muži, a po dvou letech se nejlepší ženou stane Jana Fesslová (Sokol České Budějovice - F 55).
celý článek
datum: 17 Sep 2009 autor: OSAV

Video z pražského kola KB ČP

Sedmý a také poslední závod letošního 11. ročníku KB Českého poháru v atletice vozíčkářů vyhráli 12. 9. 2009 Martin Zvolánek a Martina Kniezková. Celkovým vítězem je s rekordním ziskem všech sedmi pohárových triumfů mezi muži právě Martin Zvolánek. V ženské kategorii byla letos nejúspěšnější Jana Fesslová.

Videoreportáž na www.handisport.cz

datum: 14 Sep 2009 autor: Alice Tejkalová

Výsledky KB ČP 2009

Výsledky posledníjho kola KB Českého poháru, které se 12. září uskutečnilo v Praze naleznete na webu SK Moravia Brno. Podobně jako celkové pořadí 

XI. ročníku této soutěže.

datum: 14 Sep 2009 autor: Pavel Šibrava

Pozvánka KB ČP Praha

Pozvánku na poslední kolo KB Českého poháru 2009, které se uskuteční v sobotu 12. září v Praze naleznete zde.
datum: 27 Aug 2009 autor: OSAV

Sportovce pro Czech Open v atletice handicapovaných sháněla i cizinecká policie

„Jedna z výprav nám řekla, že přiletí v úterý, ale pak nedorazila. Zároveň jsme ale zjistili, že nějaká podobná skupina handicapovaných do republiky opravdu přiletěla. Volali jsme i na cizineckou policii, která nám pomáhala, až pak druhý den přišel email, že ti sportovci vůbec neopustili kvůli problémům na celnici mateřskou zemi. Měli jsme rušnou noc,“ popisovala už s úsměvem ředitelka Otevřeného mistrovství republiky v atletice handicapovaných Iva Machová. Po menším naléhání prozradila, že se jednalo o turecké atlety. Přesto ale Turci nakonec během uplynulého víkendu mezi 200 atletkami a atlety ze 20 zemí startovali. Happy end? Jen z části. Inkriminovaná skupina se ze svojí země opravdu nedostala, ale místo ní přiletěli nečekaně neohlášení jiní sportovci z Turecka.
celý článek
datum: 25 Aug 2009 autor: Alice Tejkalová

Výsledky atletického MČR 2009

Výsledky členů občanského sdružení Atletika vozíčkářů, kterých dosáhli v uplynulém víkendu na olomouckém republikovém šampionátu naleznete na webu SK Moravia Brno.
datum: 24 Aug 2009 autor: Pavel Šibrava

Czech open 2009

Vážení předsedové klubů, sportovci,

pomalu, ale jistě se blíží Otevřené mistrovství ČR v atletice handicapovaných sportovců v Olomouci . Důležité informace pro Vás. Je důležíté aby se všichni odprezentovali na stadionu TJ Lokomotiva, tř.17.listopadu čp3 Olomouc. V žádném případě není možné jít přímo do místa ubytování. Na prezentaci, která bude v pátek 21.8.od 10 hod do 20 hod, dostane určený vedoucí týmu vše potřebné pro své sportovce a doprovody. Prosím respektujte tento postup!!

celý článek
datum: 19 Aug 2009 autor: Eva Kacanu

MČR v atletice tělesně handicapovaných již tento víkend!

Otevřené mistrovství České republiky atletů s tělesným handicapem proběhne o víkendu 21. - 23. srpna na stadionu AK Olomouc. Podrobné informace včetně aktualizovaného seznamu přihlášených závodníků a časového programu naleznete na webových stránkách šampionátu.
datum: 17 Aug 2009 autor: OSAV

<< Předchozí 1 Další >>
archiv článků

Content Management Powered by CuteNews