IWAS Serie 2009

Troje atletické závody během jediného týdne se na přelomu května a června příštího roku uskuteční na nizozemsko-německém pomezí. Vše začne o víkendu 30. až 31. 5. otevřeným mistrovstvím Holandska v Emmeloordu, ve středu 3. června následuje mítink v německém Duisburgu a v neděli 7. se všichni se vrátí přes hranici do Stadskanaalu na Nelli Cooman Games. Mezi třemi městy je zajištěna doprava zdarma, levné ubytování a stravování.
datum: 30 Oct 2008 autor: Martin Němec

IWAS Games 2009

IWAS WORLD GAMES se budou konat 22.11 - 1.12. 2009 v Indii. Případní účastníci si musí zajistit finanční prostředky ve výši cca 600 GBP + letenka / osobu. Termín odeslání přihlášek je 28. listopadu 2008. Zájemci se musí nahlásit sekretariátu ČSTPS do 25. listopadu 2008.

datum: 23 Oct 2008 autor: OSAV

Za MHD přístupnou

Výzva Radě hlavního města Prahy
V úterý 21. října odpoledne proběhne "B" akce Za MHD přístupnou. Mladí lidé s tělesným postižením budou sbírat podpisy pod výzvu "Za MHD přístupnou" na stanicích Českomoravská, Invalidovna, Náměstí Republiky, Můstek, Národní třída, Karlovo náměstí a Anděl. www.zamhdpristupnou.cz
datum: 21 Oct 2008 autor: Martin Němec

Atletika Mostom 2008

Tradiční halový mítink pro handicapované i nehandicapované atlety se v předvánoční Bratislavě uskuteční 14. prosince. Více informací na www.athletics.sk
datum: 21 Oct 2008 autor: OSAV

OSAV na přelomu října a listopadu ukončí sezónu

Slavnostní zakončení atletické sezóny OSAV 2008 se uskuteční 31. října až 2. listopadu 2008 v základní škole speciální a praktické Březejc, Sviny 13 nedaleko Velkého Meziříčí.

V pátek a v sobotu dopoledne se bude konat schůze předsednictva OSAV a revizní komise, odpoledne proběhne slavnostní program, na kterém bude zhodnocena sezóna 2008, budou podány informace k sezóně 2009, a samozřejmě vyhlášeny výsledky X. ročníku KB Českého poháru v atletice vozíčkářů.

datum: 04 Oct 2008 autor: Martin Němec

KB Český pohár v atletice vozíčkářů vyhráli Kacanu a Zvolánek

Deset dní po skončení letní paralympiády se nejlepší čeští atleti-vozíčkáři sešli v Praze k závěrečnému závodu KB Českého poháru. Finále, které hostil atletický stadion Fakulty tělesné výchovy a sportu Karlovy univerzity, mělo vynikající obsazení - objevili se i všichni medailisté v atletice na vozíku z letních paralympijských her 2008 Eva Kacanu, Rostislav Pohlmann, Jana Fesslová, Martin Němec, Jan Vaněk a Martin Zvolánek. Každý dostal od organizátorů růži, Pohlmann za dvě medaile 2 květiny. Jak v mužských, tak ženských disciplínách startovali sportovci společně, bez ohledu na stupeň postižení, a na většině paralympioniků byla znát únava po dlouhé sezóně i zatím ještě příliš krátkém čase na aklimatizaci.
celý článek
datum: 29 Sep 2008 autor: Alice Tejkalová

Výsledky posledního kola KB Českého poháru 2008

Kompletní výsledky posledního kola KB Českého poháru v atletice vozíčkářů, které se v sobotu 27. září uskutečnilo v Praze, naleznete na webu SK Moravia Brno.

Na stejném místě je i konečné pořadí X. ročníku této soutěže.

datum: 28 Sep 2008 autor: Pavel Šibrava

Výsledky atletů OSAV na paralympiádě v Pekingu

Přehledná tabulka s výkony členů OSAV na paralympiádě v Pekingu, jejich umístěními, včetně odkazů do oficiálních výsledkových listin na www.skmoravia.cz

datum: 20 Sep 2008 autor: Pavel Šibrava

Poslední kolo KB Českého poháru

Týden po návratu z paralympiády čeká atlety na vozíku poslední kolo KB Českého poháru. Jeho pořadatelem je Sportovní klub FTVS UK Praha. Kdo nestihl paralympijské televizní zravodajství, nebo přivítání na letišti, může se na paralympioniky v akci přijít podívat 27. září do areálu FTVS na Veleslavíně.

Propozice zde.

datum: 19 Sep 2008 autor: OSAV

Epicky epilog

Novou Velkou zed postavili Cinane tady v Pekingu v prubehu olympijskych a paralympijskych her. Odhadem stovky kilometru bilych plotu a plutku oddeluji obycejne smrtelniky od tech, kteri jsou akreditovani a jimz byly zrentgenovany batohy a odebrany napoje. Kdyz se chcete dostat pres olympijsky areal, nesmite nejkratsi cestou z bodu A do bodu B. Musite pres checkpoint. Ackoli to k tomu nejblizsimu muze byt i par kilometru.

celý článek
datum: 18 Sep 2008 autor: Martin Němec

<< Předchozí 1 Další >>
archiv článků

Content Management Powered by CuteNews