Konec zlatych casu

Kdyz jsem pred dvema lety na mistrovstvi sveta v Assenu po prekonani svetoveho rekordu v hodu diskem pronesl, ze jsem se prave pripravil o paralympijskou medaili, preci jen jsem ve skrytu duse doufal, ze nebudu tak uplne prorokem, a ze to nebude tak zle. Ma slova se bohuzel naplnila.

celý článek
datum: 09 Sep 2008 autor: Martin Němec

Den před závodem

Den začal pěkně deštivě, je den po zahájení her a již začaly některé soutěže. Nám atletům to začíná zítra v 9 hod ráno místního času.
celý článek
datum: 07 Sep 2008 autor: Eva Kacanu

Černý pátek, aneb pátek ne zrovna vydařený

Den začal pěkným počasím a tréninkem s Vlastou na cvičném stadionu vedle hlavního stadionu-ptačího hnízda. Je to fakt hnízdo. Belké, betonové, a právě tady budeme my atleti bojovat o medaile a co nejlepší umístění. Už se nám to krátí, brzo to vypukne.

celý článek
datum: 07 Sep 2008 autor: Eva Kacanu

Paralympiada online

Primy prenos z paralympiady v Pekingu sledujte na www.paralympicsport.tv
datum: 06 Sep 2008 autor: OSAV

Rekni, kde ti kluci jsou

Jacques Martin, Renato Misturini, Symeon Paltsanitidis, Jalil Bagheri. Vcera jsem poprve videl startovku souteze v hodu diskem sloucenych kategorii F55/56, a tahle jmena v ni nejsou. S nimi jsem se utkaval o paralympijske medaile v Sydney, v Atenach, o tituly na svetovych a evropskych sampionatech od roku 1998.

celý článek
datum: 06 Sep 2008 autor: Martin Němec

Prvni boj o medaile

Mistopredseda obcanskeho sdruzeni Atletika vozickaru Stefan Danko me asi zabije. Nez jsme odjizdeli na paralympiadu, poveril me, abych pro partnery a sponzory sdruzeni nakoupil pametni medaile. Driv je vozil osobne, ale jelikoz s nami letos neni, padl tenhle ukol na me. A ja zklamal.

celý článek
datum: 05 Sep 2008 autor: Martin Němec

Jak je na LPH

Protože Martin velice podrobně informuje o všem co se děje, po několika dnech rozšířím jeho deník o svůj pohled na let a dění tady na LPH. 

celý článek
datum: 04 Sep 2008 autor: Eva Kacanu

SPIRIT IN MOTION

V paralympijske vesnici zacaly volby do Rady sportovcu, poradniho organu Mezinarodniho paralympijskeho vyboru IPC. Rada je deviticlenna, tvori ji sest zastupcu letnich a tri zimnich sportu. Volebni obdobi je ctyrlete, volby probihaji behem paralympijskych her. Kandidaty navrhuji narodni paralympijske vybory, kazdy stat smi navrhnout jedno jmeno. 

celý článek
datum: 04 Sep 2008 autor: Martin Němec

Big para Mac

Kazdy den v Pekingu je necim zvlastni a vyjimecny. Dnesek byl ve znameni otevreni McDonalda v paralympijske jidelne. Zatimco pulty cinske, mezinarodni a stredomorske kuchyne funguji od otevreni vesnice, olympijsko-paralympijsky sponzor zacatek provozu odlozil. U jeho vydejoveho stanku se od rana tvori dlouhe fronty, sportovci se na svuj junk food opravdu tesili.

celý článek
datum: 03 Sep 2008 autor: Martin Němec

Ceska hymna poprve znela nad paralympijskym Pekingem

Vcerejsi privitani Ceskeho paralympijskeho tymu v paralympijske vesnici probehlo klidne, formalne, jednoduse a dustojne. Zadne excesy se nekonaly. Ostatne nikdo ani necekal, ze by vedouci vypravy Jarda Krecek skakal na podium. Spolu s ceskym tymem byly ve vsi privitany vypravy Jamajky a Srbska.

celý článek
datum: 02 Sep 2008 autor: Martin Němec

<< Předchozí 1 Další >>
archiv článků

Content Management Powered by CuteNews