Junioři na světových hrách v Praze

O medaile bojovali :

Katřina Nováková, která vybojovala hned tři stříbrné medaile ve vrhu koulí, hodu oštěpem a diskem a zlepšení osobního rekordu ve vrhu koulí.

Tereza Jakschová vybojovala 3 stříbrné medaile a to v běhu na 100 a 200 m a ve skoku do dálky,

Anička Marcaniková vybojovala  dvě bronzové medaile a to ve vrhu koulí a hodu diskem.

Zlato vybojovala nejmladší členka výpravy Rozárie Mošovská a to v hodu diskem.

Anička Luxová vybojovala stříbro ve vrhu koulí,

Anička Muziková si odvezla z her 6 místo ve vrhu koulí a 4 místo v hodu kuželkou.

Adélka Sekyrová vybojovala třetí místo a osobní rekord v hodu diskem a 5 v hodu kuželkou.

Karolína Tichá se umístila ve vrhu koulí a hodu diskem na 3 místě.

Ani kluci nezaháleli a odvezli si následující medaile: Martin Dvořák stříbro ve vrhu koulí a hodu diskem a bronz v hodu oštěpem.

Martin Adamčík získal stříbro v hodu diskem a bronz ve vrhu koulí,

Michal Vimr se umístil na 4 místě ve vrhu koulí v hodu diskem 8 místě,

Matěj Berdis  100 m a 200 m se umístil na 6 místě ,

Lukáš Štěpjak vybojoval v hodu diskem bronz a v hodu oštěpem se umístil na 3 místě.

V plavání si skvěle vedla plavkyně Kateřina Komárková, která vybojovala zlato  100 m prsa, stříbro 100 volný způsob a 200m znak.  Plavec  Martin Cístař získal bronz na 200 m polohový závod a 4 místo 100 m volný způsob , 7 místo  100 m volný způsob . Dalším úspěšným plavcem je Nestával Ivan, který  vybojoval 6 místo 100 m znak a zlato 100 m volný způsob.

Ve stolním tenise obhajoval  David Pulpán Stolní a  vybojoval zlato v individuálním startu, stříbro v openu a zlato v kombinované dvouhře.

Všem moc blahopřejeme za odvedené výkony, kdy si všechny zaslouží uznání a obdiv. Děkujeme za skvělou reprezentaci České Republiky.